Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości - IV edycja Konkursu


Wydarzenia | Księgowość 2009-02-11 13:01:40

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

W dniu 16 lutego 2009 r. w Auli Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Katowicach odbędzie się spotkanie Inaugurujące IV edycję Konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości". Projekt ten stworzony jest specjalnie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Dzięki temu konkursowi uczą się przedsiębiorczości od strony, której nie mieli okazji jeszcze poznać – jak wykorzystać teorię w praktyce. Projekt ten pokazuje jak bardzo ciekawe mogą być zajęcia z Podstaw Przedsiębiorczości w szkołach oraz czemu służy przyswajana wiedza.

NZP jest pierwszą inicjatywą pokazującą uczniom jak można efektywnie wykorzystywać zdobytą wiedzę ekonomiczną, ponieważ aby wygrać, należy sprawnie posługiwać się nabytymi umiejętnościami, a w oparciu o poznane modele ekonomiczne rozwiązywać rzeczywiste problemy, jakie dotykają firmy działające na polskim rynku.

Projekt Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości jest jednym z nielicznych konkursów skierowanych do młodzieży w szkołach ponadgimnazjalnych (szkołach licealnych, technicznych i zawodowych). Ma zasięg ogólnopolski, a informacje o nim w postaci plakatów, ulotek i korespondencji elektronicznej docierają do każdej szkoły.

Organizatorem konkursu jest Studenckie Forum Business Centre Club, które ma na swoim koncie  realizację szeregu projektów dotyczących rynków finansowych, ekonomi i prowadzenia biznesu.
Największe ogólnokrajowe przedsięwzięcia Studenckiego Forum to Cykl Spotkań z Sukcesem, Festiwal Przedsiębiorczości Boss, Inteligencja Finansowa, Strategie Najlepszych, Polska Przedsiębiorcza i wiele innych.

Szczegółowe informację dostępne na stronie internetowej konkursu - www.najlepsze-zajecia.pl oraz na stronie internetowej Studenckiego Forum – www.sfbcc

Przygotował: FG

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: praktyka wiedza problem 2009 projekty przedsiębiorczości firma projekt polski informacja polska rynek należy
Opracowano we współpracy z:
Fundusz Górnośląski SA
http://www.fgrn.com.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE