Kalendarz wydarzeń
Luty 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Przepisy prawne dot. ogólnego bezpieczeństwa wyrobu oraz systemu oceny zgodności


Wydarzenia | Zarządzanie 2008-12-03 09:28:53

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy GARR SA ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium „Obowiązki i odpowiedzialność producenta, importera, dystrybutora w świetle przepisów prawnych dotyczących ogólnego bezpieczeństwa wyrobu oraz systemu oceny zgodności”.

W trakcie seminarium zapoznają się Państwo z zasadami oceny zgodności wyrobów dostosowanymi do wymagań Unii Europejskiej, polskimi aktami prawnymi w ww. obszarze, wiedzą na temat źródeł dostępu do aktów prawnych dotyczących dyrektyw „nowego podejścia”, zasadami dokumentowania zgodności i odpowiedzialności za wyroby oraz praktyczną informacją na temat procedur wdrażania oznakowania CE.

Seminarium skierowane jest do kadry zarządzającej przedsiębiorstw, głównie producentów i dystrybutorów, specjalistów technicznych, specjalistów ds. jakości i bhp, pracowników działów projektowych i technologicznych. Podczas dyskusji, uczestnicy seminarium będą mieli możliwość konsultacji własnych doświadczeń w zakresie stosowania i wdrażania oznaczenia CE w własnym przedsiębiorstwie.

Seminarium poprowadzi specjalista i certyfikowany auditor Zakładów Badań i Atestacji ZETOM w Katowicach - Pan Edward Makieła.

Data: 16 grudnia
Miejsce:
Centrum konferencyjne Wydziału Teologii Uniwersytetu Śląskiego
ul. Jordana 18 w Katowicach,
Godziny: od 10.00 do 15.00

Więcej informacji oraz program i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie organizatora.

Tagi: Śląsk obszar procedura seminarium ocena uczestnik centrum formularz unia godzina przepisy polski informacja program zasada przedsiębiorstw europejski system
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE