Kalendarz wydarzeń
Marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Hotelowy pokój przyszłości


Wiadomości | Marketing 2008-10-10 08:48:22

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Miesięcznik Hotel Profit rusza z kolejną prezentacją niecodziennego projektu dla branży hotelarskiej. Na 36m2 zaaranżowano modelowy pokój hotelowy, gdzie nowoczesne wyposażenie i technologia współgrają z komfortem i estetyką. Pokój Przyszłości będzie pokazywany w październiku i listopadzie podczas targów hotelarskich w Poznaniu, Warszawie i Krakowie.

Pokój Przyszłości ma być inspiracją dla tych z hoteli, które stawiają na połączenie nowoczesności, funkcjonalności i komfortu.

„Chcieliśmy pokazać, że pokoje hotelowe nie muszą być przewidywalne- mówi Tomasz Janczak, właściciel Concept Media, wydawca Hotel Profit - Wręcz przeciwnie: mogą być przyjemne, nowoczesne, funkcjonalne i z klimatem. Pokój Przyszłości jest propozycją, na którą złożyła się współpraca wielu firm”.

Pokój Przyszłości jest plastyczną wizją pokoju hotelowego. Na ograniczonej powierzchni zaaranżowano estetyczne pomieszczenie z pełnym wyposażeniem i udogodnieniami. Pokój Przyszłości będzie można zobaczyć podczas tegorocznych targów Invest Hotel w Poznaniu (16-18.10), World Hotel w Warszawie (5-7.11) oraz HoReCa w Krakowie (19-21.11). Po zakończeniu tegorocznej edycji Pokoju Przyszłości wyposażenie prezentowane w projekcie trafi do jednego z hotelarzy. Zostanie on wyłoniony spośród wszystkich gości- właścicieli hoteli, którzy odwiedzą ekspozycję w tym roku.

Pokój Przyszłości inspirowany jest amerykańskim projektem Guestroom 2010. „Wprawdzie pomysł na Pokój Przyszłości pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, to jednak jest dostosowany do polskich warunków i możliwości- wyjaśnia Tomasz Janczak- Nie odbiega przy tym od nowoczesnych trendów”. Pierwszy Pokój Przyszłości pokazano w kwietniu 2008, na targach inwestycji hotelarskich Ciepły Bałtyk, gdzie zobaczyło go ponad 1500 osób.

Do projektu Pokój Przyszłości zaproszono firmy, które mają w swojej ofercie produkty i rozwiązania wpisujące się w ideę przyszłości. Pokój Przyszłości powstał przy udziale: Vescom (okładziny ścienne), Interface (wykładziny obiektowe), Mebelplast (meble wypoczynkowe), Aireco (klimatyzacja), HS Partner (zarządzanie energią i kontrola dostępu), Philips (telewizory LCD). W tej wersji Pokoju Przyszłości pojawią się też: Profitroom (marketing w Internecie) oraz Decor Center (dekoracyjne tynki strukturalne).
Podczas targów przedstawiciele producentów przedstawią wybrane przez siebie rozwiązania oraz udzielą szczegółowych informacji.

Więcej informacji:
Tomasz Janczak
Tel.kom. 501-532-057
e-mail: t.janczak@hotelprofit.pl

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: rozwiązania przedstawiciel targi oferta produkt internet możliwości technologia kontrola inwestycja firma rok projekt polski informacja 2008
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
BartekK
2014-10-01 14:11:52

W tej chwili już niektóre pokoje wyglądają jak z 22 wieku. Jakiś czas temu odwiedziłem Hotel Bayjonn w Sopocie, tak się stało, że brakło miejsc chociaż mieliśmy rezerwacje i otrzymaliśmy w przeprosinach apartament http://www.bayjonnhotel.pl/apartamenty.html to co mogę powiedzieć? Chętnie bym się przeniósł w takie miejsce, pomimo, że całkiem niedawno skończyliśmy budować dom.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE