Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Fundusze UE dla Twojej Firmy


Wydarzenia | Kadry 2008-10-06 12:27:35

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Interaktywny warsztat z wykorzystaniem Internetu oraz technologii webex.

W piątek, 17 października br. w ramach Śląskich Dni Społeczeństwa Informacyjnego Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie „O funduszach UE dla twojej firmy”.

Szkolenie prowadzone będzie w formie interaktywnego warsztatu wykorzystującego połączenie internetowe.

Bez konieczności wychodzenia z biura uzyskasz przydatną wiedzę oszczędzając czas i pieniądze.

Współorganizatorem szkolenia jest firma CISCO zapewniająca technologię webex, która umożliwia przeprowadzenie interaktywnego szkolenia poprzez Internet.

Webex to technologia pozwalająca na przeprowadzanie interaktywnych spotkań, video konferencji i szkoleń bez konieczności instalowania w komputerze specjalnego oprogramowania oraz zakupu dodatkowego sprzętu.

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy są zainteresowani informacjami na temat możliwości pozyskania funduszy z Unii Europejskiej na przeprowadzenie inwestycji w swoich firmach. W programie warsztatu uczestnicy poznają m.in. odpowiedzi na pytania: jakie są możliwości i zasady pozyskiwania dotacji, jak wygląda procedura oceny i wyboru projektów, jakiego typu inwestycje mogą uzyskać dofinansowanie.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go na adres: info@inkubatorrudzki.pl do dnia 12.10.2008r.

Po weryfikacji zgłoszenia uczestnik otrzyma e-mail potwierdzający rejestrację wraz z linkiem aktywizującym oraz instrukcją wyjaśniającą zasady korzystania z systemu webex. System webex NIE wymaga instalowania lub posiadania specjalnego oprogramowania.

Formularz zgłoszniowy wraz z programem szkolenia jest dostępny na www.inkubatorrudzki.pl.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: biuro procedura przedstawiciel pieniądze szkolenia ocena uczestnik zakup formularz internet unia możliwości technologia projekty warunek konferencja przedsiębiorczości inwestycja dotacja firma informacja fundusz program zasada przedsiębiorstw europejski system
Opracowano we współpracy z:
Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości
http://www.inkubatorrudzki.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE