Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Wszystko o FIRMIE W INTERNECIE


Wydarzenia | Kadry 2008-09-19 08:42:22

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Bezpłatne szkolenie i laboratorium dla małych i średnich przedsiębiorstw w Warszawie i Białymstoku.

Najprostszą drogą do zdobycia przewagi konkurencyjnej wydaje się obniżenie kosztów pracy. Tymczasem małe i średnie przedsiębiorstwa powinny postawić na innowacyjność. I nie chodzi tutaj o zaawansowane nowe technologie, lecz o istniejący od przeszło 40 lat INTERNET.

Internet jest świetnym narzędziem wspierającym promowanie firmy i budowy jej wizerunku. Obecnie dociera do 45% Polaków (wg najnowszych badań NetTrack, kwiecień-czerwiec 2008). Dodatkowo podnosi poziom innowacyjności przedsiębiorstwa, zwiększając przewagę konkurencyjną. Najciekawsze jest jednak to, że obecnie reklama, sprzedaż czy obsługa klientów poprzez Internet jest prosta, tania i dostępna dla każdej firmy.

Dlatego też Złoty Partner SAP firma SUPREMIS oraz TideSoftware.pl organizują w październiku w Białymstoku i Warszawie bezpłatne szkolenie i laboratorium dla małych i średnich firm dotyczące zastosowania Internetu w świecie biznesu. Prócz omówienia dobrych praktyk dodatkowo zaprezentowany zostanie szereg przydatnych narzędzi, w tym większość darmowych wspierających działania firmy w Internecie. Przy współpracy z Polskim Centrum Joomla! (nieformalne zrzeszenie liderów i animatorów polskiej społeczności użytkowników Joomla!) oraz jednym z największych dostawców usług internetowych Kei.pl (obsługuje ponad 40 tysięcy polskich stron internetowych), w ramach laboratorium, uruchomimy w pełni funkcjonalny portal firmowy mieszcząc się 300 złotowym budżecie.

Celem szkolenia jest przybliżenie zagadnień związanych z budową firmowej strony www, marketingu i sprzedaży w wirtualnym świecie oraz wsparciem realizacji dostaw i świadczenia usług posprzedażowych i serwisowych przez Internet.

Spotkanie będzie też okazją do dyskusji na temat oprogramowania dla firm - SAP Business One.

Dla uczestników przygotowano multimedialne materiały szkoleniowe, które wyczerpują tematykę spotkania. Ponadto dla każdego uczestnika zostanie przygotowany własny portal firmowy (pół roku za darmo) z zainstalowanymi i skonfigurowanymi wszystkimi elementami laboratorium.

Więcej szczegółów na stronie www.szkolenie.supremis.pl

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: klienci innowacyjność świadczenia praktyka uczestnik centrum internet realizacja przedsiębiorstwa technologia działania koszty firma praca rok polski cel przedsiębiorstw 2008
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE