Kalendarz wydarzeń
Kwiecień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Wirtualny Inkubator


Wiadomości | Prawo 2008-08-14 13:01:07

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Idealne rozwiązanie dla firm rozpoczynających działalność, których nie stać na utrzymanie biura.

Wirtualna siedziba to praktyczne rozwiązanie dla przedsiębiorców mających siedzibę firmy w domach lub jeszcze nie mających miejsca swojej siedziby firmy! Idealne rozwiązanie dla firm rozpoczynających działalność, których nie stać na utrzymanie biura.

Skorzystaj z opcji Wirtualnej siedziby Twojej firmy, polegającej na wynajmie skrzynki pocztowej. Zyskaj możliwość umieszczenia adresu Rudzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości Sp. z o.o. obok nazwy swojej firmy, połączonej z profesjonalną obsługą pocztową!

Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości Sp. z o.o. tworzy rozwiązania odbiegające od standardowego wynajmu powierzchni biurowej. Koncentrujemy się na rozwiązaniach biznesowych, dzięki którym możesz pracować nie przejmując się kosztami utrzymania biura.

Zalety wirtualnej siedziby:

Jak założyć skrzynkę pocztową wirtualnej siedziby:

KROK 1 

Wypełnij „Formularz kontaktowy” lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta - My odeślemy Ci wiadomość zwrotną z załącznikiem o wynajem Wirtualnej siedziby.

KROK 2

Zapoznaj się z „Regulaminem Wirtualnego Inkubatora w Budynku Górnośląskiego Inkubatora Technologicznego”.

KROK 3

Podpisz z nami umowę.

1. Korzystanie ze skrzynki pocztowej, biznesowy adres do umieszenia na wizytówce, materiałach marketingowych, folderach, ulotkach oraz na papierze firmowym.

Możliwość korzystania z adresu jest niezwykle wygodną opcją - pomaga ona stworzyć pozytywny wizerunek firmy, a także zyskać wiarygodność w oczach kontrahentów. Posiadając adres firmowy w dobrej lokalizacji można wiele zyskać. Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości to nowy, atrakcyjnie zlokalizowany punkt na gospodarczej mapie Województwa Śląskiego. W centrum Aglomeracji Górnośląskiej w bliskim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej (dojazd do centrum Katowic 15 minut) oraz nieopodal autostrady A4. Adres można wykorzystać nie tylko w całej korespondencji służbowej, ale także na wizytówkach czy folderach reklamowych.

2. Miejsce do przyjmowania gości w profesjonalnym otoczeniu biznesowym, w tym korzystanie z sal konferencyjno - szkoleniowo - doradczych.

Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości jest idealnym miejscem do profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych, konferencji, prezentacji, seminariów, rozmów kwalifikacyjnych, szkoleń oraz spotkań okolicznościowych. Zorganizuj spotkanie w atrakcyjnej klimatyzowanej sali w pełni wyposażonej w sprzęt multimedialny. Do wyboru masz aż 3 sale w zależności od rodzaju spotkania.

3. Korzystanie z usług doradczych i szkoleniowych

Zespół pracowników i współpracowników Rudzkiego Inkubatora Przedsiębiorczości to grupa akredytowanych konsultantów Krajowego Systemu Usług dla MŚP m.in. z zakresu funduszy unijnych, prowadzenia działalności gospodarczej. Wspieramy „startujące” innowacyjne firmy. Wiedząc, jak duże znaczenie ma wiedza i dostęp do informacji dla prawidłowego rozwoju i przetrwania firmy Inkubator posiada szeroką ofertę szkoleń obejmującą wszystkie aspekty istnienia firmy od finansów po zarządzanie zespołem. Szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów, oparte są przede wszystkim na warsztatach i ćwiczeniach, pozwalających poznać praktyczne możliwości zastosowania przekazywanej wiedzy.

4. Umieszczenie danych teleadresowych na WWW Inkubatora (www.inkubatorrudzki.pl) oraz korzystanie z usługi ksero i fax

Na WWW Inkubatora umieszczona zostaje informacja nt wszystkich firm wynajmujących biura oraz wynajmujących wirtualną siedzibę poprzez wynajem skrzynki pocztowej w Inkubatorze. Fundamentem współpracy z kontrahentami jest dostęp do danych teleadresowych firmy. To dzięki tym danym jesteśmy identyfikowani przez potencjalnych partnerów oraz współpracowników.

5. Oszczędność dla Twojej firmy związana z minimalizacją kosztów utrzymania biura

Usługa wirtualnej siedziby poprzez wynajem skrzynki pocztowej to idealne rozwiązanie dla firm rozpoczynających działalność, dla przedsiębiorców mających siedzibę firmy w domach czy po prostu dla firm wymagających, dla których koszty utrzymania biura są zbyt wysokie. Wynajem wirtualnego biura jest ekonomiczne, łatwe i szybkie.

Cena wynajmu skrzynki pocztowej:

Jednorazowa opłata instalacyjna       140,00 zł netto

Miesięczna stawka wynajmu              190,00 zł netto

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, tel. 032/ 342 22 30 w. 103 lub e-mail a.demehlem@inkubatorrudzki.pl

Formularz kontaktowy oraz regulamin dostępny na: www.inkubatorrudzki.pl

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: Śląsk biuro kontakt wysoki rozwiązania szkolenia wiedza stawka klient województwo centrum formularz organizacja finanse dane możliwości cena konferencja usługi przedsiębiorczości koszty przedsiębiorców działalność firma informacja fundusz działalności koszt system
Opracowano we współpracy z:
Rudzki Inkubator Przedsiębiorczości
http://www.inkubatorrudzki.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE