Kalendarz wydarzeń
Sierpień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

DREMASILESIA - MEBELTECHEXPO 2008


Wydarzenia | Kadry 2008-07-14 11:54:37

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

W dniach od 3 do 5 października w Katowicach odbędzie się II edycja targów DREMASILESIA

Ekspozycja obejmuje swoją tematyką maszyny i narzędzia dla branży obróbki drewna i produkcji mebli, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Honorowy patronat nad targami objęło Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA.

Ubiegłoroczne spotkanie na Górnym Śląsku, po kilku miesiącach od zakończenia DREMY w Poznaniu, stanowiło kolejną okazję do rozmów handlowych przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej z dostawcami maszyn, urządzeń i narzędzi. Koncentracja przemysłu drzewnego i meblarskiego w regionie, a także odczuwalne, duże zainteresowanie nowymi technologiami, skłaniają organizatorów do ulepszania formuły biznesowego spotkania.

Wg opinii wystawców DREMASILESIA – MEBELTECHEXPO są dobrym miejscem dla przedsiębiorców, którym nie udało się przyjechac do Poznania w kwietniu. Ostatnio ekspozycję targów tworzyło 56 firm, jednak ta liczba ma się powiększyć.

- Notujemy pozytywny oddźwięk wsród czołowych firm z branży, co pozwala zakładać wzrosty liczby wystawców i powierzchni ekspozycji. Z naszej strony spodziewamy się również większej ilości zwiedzających – mówi Miłosz Matelski, koordynator targów ze strony MTP.

- Organizacja targów tej branży na Śląsku ma swoją wieloletnią tradycję, ale dopiero nawiązanie współpracy z MTP i zmiana terminu, pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości i potencjału tego rynku – mówi Piotr Kubica, Prezes Zarzadu MTK.

Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa upływa 30 czerwca 2008.

Więcej informacji: www.dsm.katowice.pl

Zródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o, Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: uczestnictwo produkcja przedstawiciel targi sektor organizacja możliwości technologia wzrost przedsiębiorców firma informacja termin rynek przedsiębiorstw 2008
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego SA
http://garr.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE