Kalendarz wydarzeń
Marzec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Targi ITM Polska – nowoczesne technologie dla przemysłu


Wydarzenia | Sprzedaż 2008-04-30 12:25:41

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Początkowa lista dotychczasowych zgłoszeń wskazuje, że w najbliższych Targach "Innowacje-Technologie-Maszyny Polska" weźmie udział prawie 1400 firm z kilkudziesięciu krajów. Impreza odbywać się będzie od 9 do 12 czerwca w Poznaniu.

Impreza cieszy się dużym powodzeniem. Jak informuje Informacyjna Agencja Radiowa, polska ambasada w Chinach przeżywa obecnie znaczący wzrost liczby wniosków o wizę do naszego kraju. Jednym z głównych powodów są czerwcowe targi w Poznaniu. Ekspozycja rozłożona będzie na powierzchni aż 30 tysięcy metrów kwadratowych. W porównaniu np. z 2003 rokiem tegoroczna impreza będzie ąż będzie dwa razy większa. To największe w tzw. nowej Europie targi nowoczesnych technologii przemysłowych.

Na targach będą następujące salony:

Oprócz tego będą parki tematyczne: Stale nierdzewne, Rapid technologie, Nanotechnologie, Akademia spawania i Poligon 2008.

Firmy, które przesłały zgłoszenia do 1 lutego 2008 organizatorzy przygotowali specjalne, wyjątkowo korzystne warunki cenowe uczestnictwa w targach. Najwięcej firm zgłosiło się do salonu Metalforum. W Targach ITM Polska biorą udział głównie podmioty polskie, ale udział firm zagranicznych nie jest mały. Do tej pory wynosił około 37 procent. Honorowy patronat nad targami objął Minister Gospodarki i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Osoby zamierzające zwiedzać targi już mogą wypełnić odpowiedni formularz. Do 5 czerwca będzie dostępny na stronie http://technologie.mtp.pl. Każdy zwiedzający musi wypełnić go indywidualnie.

Od trzech lat dopełnieniem targów ITM Polska są odbywające się w tym samym czasie targi Infosystem. Na tej imprezie prezentowane są najnowsze produkty IT dla przedsiębiorstw, firm i urzędów administracji państwowej.

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: nauka uczestnictwo transport rozwiązania targi seminarium produkt kraj formularz innowacja technologia warunek konferencja agencja wzrost firma rok prawo polski program polska osoba przedsiębiorstw 2008 gospodarka
Źródło: www.pi.gov.pl
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE