Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Firma XXI wieku. Program szkoleń wspierających rozwój e-biznesu


Wydarzenia | Szkolenia 2007-08-06 15:11:08

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

"Firma XXI wieku. Program szkoleń wspierających rozwój e-biznesu" to obecnie jedyny w Polsce projekt, którego celem jest skuteczne wdrożenie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego do efektywnego wykorzystywania Internetu do prowadzenia biznesu. Przygotujemy również mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz jednostki samorządu terytorialnego do wykorzystania podpisu elektronicznego w swojej działalności.

Projekt e-biznes realizowany jest na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich w zakresie działania 2.3, którego celem jest rozwój kadr nowoczesnej gospodarki oraz promocja rozwiązań systemowych w zakresie rozwoju potencjału adaptacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy.

Projekt ten adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców lub ich pracowników oraz do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z terenu całego kraju, którzy chcą pogłębić wiedzę na temat ebiznesu i skorzystać z tej formy prowadzenia działalności biznesowej. E-biznes bowiem prowadzi do usprawnienia procesów zarządzania firmą, skraca czas i koszty dotarcia do klienta oraz zmniejsza wydatki promocyjne, pozwalając jednocześnie działać firmie szybciej i efektywniej. Projekt ma na celu pomoc przedsiębiorstwom i przedstawicielom jednostek samorządu terytorialnego w podjęciu decyzji o możliwości prowadzenia działalności w ramach e-biznesu.

E-biznes to model prowadzenia biznesu oparty na szeroko rozumianych rozwiązaniach teleinformatycznych oraz internetowych. Ta forma działalności biznesowej jest obecnie jedną z najbardziej rozwojowych sposobów komunikacji i oferowania towarów oraz usług potencjalnym klientom. Innowacyjność w sferze biznesu nierozerwalnie łączy się z wymogiem posiadania stosownej wiedzy oraz ciągłego jej pogłębiania. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi nasz projekt -e-biznes - organizując szkolenia z zakresu szeroko rozumianego e-commerce'u oraz podpisu elektronicznego.

Daty kolejnych szkoleń zostały ustalone na:

Masz pytanie dotyczące uzyskania dotacji z UE? Zadaj pytanie na forum naszym specjalistom.
Tagi: teren promocja przedstawiciel jednostka szkolenia wiedza klient decyzja kraj internet wydatek rozwój możliwości przedsiębiorstwa agencja działania przedsiębiorczości pomoc przedsiębiorców firma projekt polski program działalności polska cel przedsiębiorstw koszt gospodarka
Źródło: www.rozwijamyebiznes.pl
Opracowano we współpracy z:
Górnośląska Agencja Przekształceń Przedsiębiorstw
http://gapp.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE