Kalendarz wydarzeń
Lipiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Partnerzy

GARR SA
GAPP SA
FGRN SA

Komunikaty.pl - serwis dla przedsiębiorców


Wiadomości | Kadry 2007-06-22 11:10:29

Artykuł archiwalny
Ten artykuł jest starszy niż 12 miesięcy.

Gazeta.pl uruchomiła serwis dla przedsiębiorców - Komunikaty.pl, który zawiera obszerną bazę ogłoszeń o przetargach i zamówieniach w Polsce oraz Unii Europejskiej. W serwisie wprowadzono ofertę dwumedialną obejmującą Komunikaty.pl oraz wtorkowy dodatek „Komunikaty" do „Gazety Wyborczej".

Komunikaty.pl skupiają ogłoszenia z Gazety Wyborczej, Urzędu Zamówień Publicznych oraz Suplementu do Dziennika Urzedowego Unii Europejskiej (TED). W serwisie pojawią się też ogłoszenia urzędów, syndyków, likwidatorów i komorników. W dziale "Wiadomości" przedsiębiorcy znajdą najnowsze informacje dotyczące przetargów i zamówień publicznych. Sekcja "Vademecum" pomoże w wyjaśnianiu kwestii prawnych i organizacyjnych związanych z przetargami.

Dostęp do bazy ogłoszeń w serwisie jest dla użytkowników bezpłatny.

Wspólna oferta serwisu i dodatku „Komunikaty" to kolejna oferta dwumedialna przygotowana dla serwisów internetowych Agory i „Gazety Wyborczej". Dotychczas z tego typu oferty mogli korzystać ogłoszeniodawcy z branży rekrutacyjnej (wspólna oferta serwisu GazetaPraca.pl i "Gazety Praca", poniedziałkowego dodatku do „Gazety Wyborczej") oraz z branży nieruchomości (serwis GazetaDom.pl i środowy dodatek „Gazeta Dom").

- Komunikaty.pl to kolejny krok w rozwoju naszych serwisów ogłoszeniowych oraz oferty dwumedialnej, popularnej wśród klientów korzystających z niej na GazetaPraca.pl i GazetaDom.pl. Mamy nadzieję, że Komunikaty.pl staną się mocnym serwisem w swojej kategorii - powiedział Paweł Wujec, dyrektor serwisów wertykalnych w Gazeta.pl.

Tagi: klienci gazeta nieruchomości oferta unia przedsiębiorcy przedsiębiorców praca informacja polska europejski
Źródło: egospodarka.pl
Opracowano we współpracy z:
Fundusz Górnośląski SA
http://www.fgrn.com.pl
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Logo PO KL Logo UE